Tantrická masáž

Od 1.11. 2014 Vám v našem salonu umožníme prožití nevšedního zážitku tantra masáží. Při tantra masážích se věnuje plná pozornost láskyplnému doteku, který je doplněn o vnímání okolních podnětů, jako jsou vůně, světlo a hudba. Nahotu při tantra masáži vnímáme jako základní lidskou přirozenost. Pracuje se s dotekem celého těla, včetně intimních zón. Jde o proces, při kterém může nastat uvolnění a transformace hlubokých emocí, speciálně v případě, že láskyplný dotek chybí ve vašem dosavadním životě. Masáž se provádí rukama s přírodním olejem, v krásném prostředí za svitu svíček s příjemnou relaxační hudbou a místností se prolínají vůně éterických olejíčků nebo tyčinek.

Uvítání klienta a úvodní rozhovor

Po přivítání klienta(ky) následuje úvodní rozhovor s posezením u čaje (nebo u chlazené nápoje), kde máte prostor vyjádřit svá přání, případné obavy a masér(ka) Vás seznámí s průběhem tantrické masáže

O masáži

Skrze dotek a pocity, které vyvolává, se hýčká také duše. Je to tak přirozené – již jako malé děti jsme se cítili nejvíce blaženě v náručí maminky .Každodenní rituály koupele a následné masáže dětským olejíčkem prohlubovaly pouto a staly se prvním komunikačním prostředkem mezi matkou a dítětem. Dnes jsme již sice odrostli dětskému věku, ale tyto potřeby našemu tělu zůstaly. V dnešní uspěchané době si na ně ale už jen málokdy uděláme čas a snadno se stává, že na ně ve svém nabitém každodenním programu postupně úplně zapomeneme. Tantrická masáž je celotělová a to ve smyslu jak fyzickém (při masáži se věnuje pozornost každému kousíčku těla) tak energetickém. Každopádně je to čas naprosté relaxace a odpočinku. Tantra masáž je unikátním a propracovaným rituálem vycházejícím z tantrické filosofie a principů, který si získává stále větší oblibu mužů, žen i párů po celém světě. Je pozvánkou do světa tělesné smyslnosti, něžné péče i vzrušujícího objevování extatických prožitků. Je způsobem jak vystoupit z hranic každodennosti a plně se oddat přítomnému okamžiku. Tantrická masáž má podobu intimního rituálu mezi dávajícím a přijímajícím, ve kterém se spojují prvky starodávných tantricko-taoistických technik a klasické masáže, s osobním přístupem, citlivou pozorností a hlubokými znalostmi práce s energií, které způsobí, že vás tantrická masáž nejen uvolní, ale také naplní vzrušením, něhou i pocitem životní síly a inspirace. Dávající je při ní citlivým průvodcem, který pomáhá přijímajícímu rozvíjet a objevovat vlastní sexualitu. Tantrická masáž je, na rozdíl od jiných masáží, masáží holistickou, zahrnuje tedy také masáž intimních partií, v tantře nazývaných joni a lingam. Při této masáži často dochází ke změně účelového pojímání sexuality a otevření se novému, meditativnímu a bezúčelnému prožívání intimity a vzrušení. V tantrické masáží je nahota znakem otevřenosti a srozumění s vlastním tělem, umožňuje odložit zábrany a stud a prožít potěšení pramenící ze svobody a uvolněnosti. Přijímající je tedy během masáže nahý, zakrytý pouze sarongem, který masér či masérka postupně odkrývá. Masér či masérka taktéž začínají masáž v sarongu.

Průběh masáže

V průběhu vlastní masáže se nejprve prohněte a uvolní celé tělo teplými žínkami namáčenými v aroma lázni, pak následuje lehká jemná část masáže ovíváním než je tělo dokonale osušeno, hlazením šátky, kožešinkami a peřím. Pokračuje se smyslnou a vzrušující masáží vlažným aroma olejem včetně genitálií (Lingamu-Joni). Tato závěrečná masáž se může na přání vložit nebo vynechat. Probouzená sexuální energie je rozváděna po těle. Vzrušení, rozkoš energie nejsou prožívány pouze v genitáliích, ale celotělně. Orgasmus, stejně jako jeho absence jsou vítány – nejste vystaveni žádnému tlaku očekávání a pokud budete toužit po kouzle a hloubce vnitřního orgasmu (Big drow) můžete jej zažít. Masérka Vás při něm povede jak správně dýchat, soustředit se na sebe a vychutnávat si tyto nádherné okamžiky radosti a uvolnění…..

Účinky masáže

Tantrická masáž tak nejen prohlubuje sexuální prožívání přijímajícího, pomáhá budovat uvědomění a zvyšuje citlivost vlastního těla, ale navíc vede k umění sdílení intimity s partnerem, otevřené komunikaci a respektu k sobě i druhému. Ze zdravotních účinků tantrická masáž pomáhá při poruchách erekce, potížích s prostatou, předčasné ejakulaci, vaginitidě, bolestivém sexuálním styku, nefyziologicky podmíněných potížích s otěhotněním, nedostatku energie, vitality a chuti do života, depresi z nedostatku péče a intimních doteků, zlepšuje vztah k sobě samému i k partnerovi, zbavuje napětí a stresu, uvolňuje svaly a podporuje krevní oběh. Tantrická masáž je velmi oblíbená také mezi páry, u kterých podporuje vzájemnou přitažlivost a důvěru a přináší novou inspiraci a poznání.

Fotogalerie