Nuru masáž

Nuru masáž je velmi vzrušující masáž tělo na tělo, kdy klient je masírován tělem masérky, která je zcela nahá. Nuru masáž se stala žhavým trendem v oblasti erotických masáží.

Nuru pochází z japonštiny a v překladu tzn. kluzký nebo mazlavý, což je hlavní vlastnost speciálního NURU gelu vyráběného v Japonsku z mořských řas.

Gel má hustou konzistenci – vzhledově zhruba podobnou jako lubrikanty. Gel je rozpustný ve vodě tak že se nemusíte bát, že budete odcházet mastní. Nuru gel není olej a je omyvatelný obyčejnou vodou. Díky svému přírodnímu původu má blahodárné antibakteriální a výživné účinky na lidskou pokožku ta po něm zůstává hebká a hydratovaná.

Masírujeme na matraci potažené latexovým prostěradlem. Masérka nanese nuru gel na své nahé tělo i na Vás a začne pomalu s masáží. Samotná masáž probíhá tělo na tělo, pomalými, klouzavými pohyby, místy i celou vahou masérčina těla. Jedná se o masáž celého těla a to nohy, záda, šíje, hýždě. Protože se jedná o erotickou masáž, věnujeme dostatečně dlouhý čas intimním partiím.

Nuru masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením nebo vyvrcholením mezi prsa , ale i v průběhu masáže díky třením těl může dojít k vyvrcholení.

Fotogalerie

nuru_12
« 1 z 12 »