Tantrická masáž s prvky BDSM

tantra_bdsm

Masáž s prvky BDSM zvyšují sexuální energii. Jedná o vědomé dávání a přijímání a podporuje osobní svobodu, individualitu a představivost.

Prvky BDSM zde používáme lehkou formou a celá masáž je prováděná v tantrickém duchu. Po úvodním tantrickém rituálu uvolníme Vaše svaly pomocí masáže teplými žíňkami namočenými ve vodní aroma lázni. Následuje jemné vysoušení Vaší vlhké pokožky a pokračuje se smyslnou masáží aroma olejem s pomocí BDSM pomůcek.

Pomocí cílených masážních technik uvolňujeme napětí a přitom praktikujeme prvky BDSM. Zamezením pohybu či zavázáním očí se Vám automaticky zapojí ostatní Vaše smysly a umožní Vám intenzivněji vnímat všechny prožitky Masáž s těmito prvky pro Vás může být silným a nezapomenutelným zážitkem. Tato masáž může přispívat k načerpání nových prožitků a nové životní energie. Masáž probíhá podle toho na čem se s Vámi masér(ka) předem domluví a neděje se s Vámi nic proti Vaší vůli. Nepoužíváme žádné techniky spadající do tvrdého BDSM, ani se zde neprovádí žádné přímé sexuální praktiky.